PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJ ELEKTRONIZACE

Neaktivní nabídka

od 43000 Kč

Sršíte nápady a zlepšováky? Zavádění elektronizace do systémů Vás baví? Chcete mít volnou ruku a prostor pro seberealizaci? Ano? Těším se na Váš životopis! Výrobní společnost hledá do svého týmu parťáka na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJ ELEKTRONIZACE (od 43.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a vývoj nového projektu v rámci elektronizace mechanických systémů
  • Zapracování zakázek a požadavků od zákazníků
  • Kontrola, dodržování plánů ve stanoveném harmonogramu
  • Prezentování dílčích výsledků v projektu
  • Výběr a komunikace s dodavateli a kolegy

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání ve strojírenství nebo elektrotechnickém oboru
  • Několikaletou praxi v zavádění elektronizace do systémů
  • Znalost komunikačních technologií
  • Schopnost vést projektový tým
  • Preciznost, inovativní myšlení
  • Výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Možnost uplatnění svých nápadů
  • Odborné zázemí
  • Týden dovolené navíc
  • Rozšíření zkušeností
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: cca 35 km od Jihlavy