HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ - KRAJ VYSOČINA

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Jste trpělivý člověk, který se nebojí komunikovat a rád pracuje s čísly? Máte praxi v účetnictví alespoň 2 roky na obdobné pozici? Máte zkušenost s vedením týmu? Anglický jazyk pro Vás není španělskou vesnicí a nemáte problém se domluvit? Obchodně výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ - KRAJ VYSOČINA (od 35000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • samostatné vedení účetnictví
  • vedení a motivace cca 10 pracovníků
  • zpracování závěřek (měsíční a roční)
  • kooperace při zpracování DPPO
  • spolupráce s auditory
  • denní komunikace se zahraničními pobočkami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonimckého zaměření
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi s vedením účetnictví min. 2 roky
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost účtování dle českých standardů
  • pracovitého člověka s pozitivním přístupem k práci

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí společnosti a přátelský kolektiv
  • stravenky
  • otevřenou a neformální atmosféru a týmový styl práce
  • možnost využití a zdokonalení anglického jazyka
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce
  • notebook, mobil
  • místo výkonu práce: Kraj Vysočina