VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Jste zapálený i dostatečně zkušený v oblasti strojírenství a vývoje? Máte chuť se podílet na zavádění nových produktů v mezinárodní automotive společnosti? Pokud odpovídáte ano, nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost! Mezinárodní automotive společnost rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu či kolegyni na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (45-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vývoj a konstrukce nových produktů
  • testování a analyzování vyrobitelnosti
  • zavádění produktů a technologií do výroby
  • týmová spolupráce a komunikace v rámci vývoje
  • komunikace a spolupráce s dodavateli

Co požadujeme?

  • technické/ strojírenské vzdělání (min. SŠ)
  • praxi v konstruování (3D CAD programy)
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • vývoj výrobků a zavádění do výroby
  • znalost cizího jazyka (angličtina/ němčina)
  • zapálení v oboru, nové nápady, týmového ducha

Co nabízíme?

  • seberealizaci a uplatnění svých nápadů v rámci automotive firmy
  • další sebevzdělávání a karirérní rozvoj
  • pravidelné finanční odměny a bonusy
  • stravovování a oberstvení na pracovišti
  • firemní aktivity a akce i pro rodiny

  • místo výkonu práce: jižně od Brna (20 minut)