TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte praxi v opravě strojů nebo jejich údržbě? Jste držitelem osvědčení o provedení elektro vyhlášky č.50? Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který si šikovných zaměstnanců cení? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • zjištění rozsahu poškození přístrojů
  • následné určení způsobu oprav a údržby
  • uvedení nových strojů do provozu
  • spolupráce s výrobním oddělením

Co požadujeme?

  • vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6 a výše
  • středoškolské vzdělání technického zaměření
  • znalost řízení strojů a automatizace
  • aktivního řidiče skupiny B
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • analytické myšlení a ochotu pracovat na dvě směny

Co nabízíme?

  • třináctý plat
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výkonnostní prémie
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.