PODPORA OBCHODNÍHO A PROJEKTOVÉHO TÝMU Praha-východ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Baví Vás administrativa? Jste komunikativní? Nevadí Vám občasná komunikace v anglickém nebo německém jazyce? Pak je tato pozice právě pro Vás! Retailová společnost působící v maloobchodě hledá posilu do svého týmu na pozici: PODPORA OBCHODNÍHO A PROJEKTOVÉHO TÝMU Praha-východ (30-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podpora pro manažery
  • emailová a telefonická komunikace
  • analýza výsledků interních soutěží
  • komunikace se zákazníky a vyřizování reklamací
  • příprava reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ (mírně pokročilá úroveň)
  • praxi na asistentské pozici výhodou
  • uživatelskou znalost práce v MS Office
  • spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • práci v moderní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování
  • teambuilding
  • mobilní telefon a notebook
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ (10 minut autobusem od metra Opatov)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.