JUNIOR MANAŽER PRO VÝZKUM TRHU

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s průzkumem trhu a orientujete se spíše na kvantitativní výzkum? Máte analytické myšlení a nemáte problém se zpracováním dat v Excelu nebo v SPSS? Nemáte problém s přípravou designu výzkumu ani s tvorbou výzkumné zprávy? Pak je tato pozice určena právě Vám! Celosvětově uznávaná mezinárodní společnost která je špičkou ve svém oboru, hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR MANAŽER PRO VÝZKUM TRHU s AJ PRAHA (38-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce se zahraničními obchodními partnery
  • vedení a rozvoj týmu lidí pro průzkum trhu
  • koordinace projektů z oblasti online dotazníkového šetření uvnitř firmy (spíše zaměřeno na kvantitativní metody)
  • navrhování vhodné metodologie
  • zodpovědnost za projekty zaměřené na spokojenost zaměstnanců i zákazníků
  • analýza dat a tvorba výzkumných zpráv
  • reporting

Co požadujeme?

  • VŠ v oblasti společensko-vědního výzkumu, ekonomie či marketingu
  • zkušenost s průzkumem trhu
  • anglický jazyk pokročilou znalost (denní využití)
  • znalost práce s databázemi (MySQL výhodou)
  • německý jazyk výhodou
  • MS Excel pokročilou znalost, SPSS výhodou
  • spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • práci ve společnosti s celosvětovou působností
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc, možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.