PRACOVNÍK KVALITY VE VÝROBĚ

Máte již nějaké zkušenosti s kontrolou kvality a jste ochotný pracovat na 3 směny? Hledáte stálou práci s jistým výdělkem? Na nic nečekejte a pošlete nám Vás životopis! Strojírenská výrobní společnost hledá kolegy na pozici: PRACOVNÍK KVALITY VE VÝROBĚ (23-29.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění kontroly výrobků
  • užívání měřidel a různých nástrojů
  • tvorba výstupních zpráv o kvalitě výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s pracovníky ve výrobě

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobě (výhoda)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • zodpovědnost a pečlivý přístup

Co nabízíme?

  • stabilní práci s jistým výdělkem
  • zajištěné stravování
  • dovolenou navíc
  • potřebné školení a vzdělávání
  • volné vstupy na různé zájmové aktivity

  • místo výkonu práce: okres Pelhřimov