LÉKÁRNÍK - vhodné i pro absolventy

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

Jste absolventem farmaceutické fakulty (Brno, Hradec Králové)? Jste komunikativní typ a máte zájem pracovat v lékárně? V tom případě jste ideální kandidát/ka! Jeden z prestižních lékárenských řetězců v ČR hledá kandidáty na pozici: LÉKÁRNÍK (26 – 36 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vstupní a výstupní kontrola léčiv
  • Konzultace s pacientem
  • Odborný výdej léčiv
  • Výdej léčiv na předpis, výdej léčiv bez předpisu
  • Vystupování jako prostředník mezi lékařem a pacientem
  • Komunikace s lékaři
  • Hodnocení účinků léků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - farmaceutická fakulta (Brno, Hradec Králové, event. Bratislava)
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Aktivní zájem o oblast farmacie a pacienta
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Profesní rozvoj a kariérní růst
  • Kvalitní a bezplatné vzdělávání
  • Účast na odborných vzdělávacích akcích a konferencích
  • Motivační systém odměňování (základní mzda + měsíční bonus)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Místo práce: volné pozice v následujících krajích - Jihočeský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Zlínský