VEDOUCÍ SVAŘOVNY

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Máte za sebou praxi svářeče a měl jste možnost vést tým lidí? Jste technicky zaměřen a hledáte novou pracovní výzvu? Dokážete si sebe představit na pozici VEDOUCÍHO SVAŘOVNY? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ SVAŘOVNY (35 - 42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace práce a vedení svářečů ve výrobě (10-15 lidí)
  • Kontrola kvality odvedené práce
  • Plánování a sledování zakázek ve výrobě
  • Příprava podkladů pro mzdy
  • Odpovědnost za dodržování termínů
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Praxi se svařováním
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Schopnost organizovat a plánovat činnosti týmu
  • Odpovědnost a loajalitu ke společnosti

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu, nebo ubytování
  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.