MISTR SVÁŘEČŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobním prostředí a svařování Vám není cizí? Baví Vás kontakt s lidmi a rád byste pracoval jako MISTR SVÁŘEČŮ? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá vhodného kandidáta na pozici: MISTR SVÁŘEČŮ (35 - 42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace práce svářečů a zámečníků
  • Organizace a vedení pracovního týmu (10-15 lidí)
  • Plánování výroby a dodržování stanovených termínů
  • Odpovědnost za kvalitu výroby
  • Příprava podkladů pro mzdovou agendu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi se svařováním
  • Zkušenosti na pozici vedoucího
  • Schopnost organizovat a plánovat činnosti týmu
  • Flexibilitu, odpovědnost a loajalitu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční bonusy
  • Práci na jednosměnný provoz
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu, ubytování
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.