REFERENT A ŠKOLITEL V ODD. LOGISTIKY s AJ a NJ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte pokročilé znalosti MS Excel? Máte alespoň teoretické znalosti v oblasti logistiky (ze školy)? Nedělá Vám problém komunikovat v anglickém a německém jazyce? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní a stále se rozvíjející obchodně výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: REFERENT A ŠKOLITEL V ODD. LOGISTIKY s AJ a NJ (28-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli ohledně schvalování faktur za logistiku
  • řešení nejasností v došlých fakturách
  • školení dodavatelů pro práci v interním fakturačním systému
  • zpracování a kontrola logistických dat
  • zadávání dat z došlých faktur do firemní databáze
  • úzká spolupráce s kolegy ze zahraničních poboček
  • příprava reportů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň teoretická znalost logistických procesů (ze školy)
  • praxe v oblasti logistiky výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • pokročilou znalost německého jazyka (denní využití)
  • MS Excel pokročilá znalost
  • pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • možnost občasné práce z domova
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.