SMĚNOVÝ VEDOUCÍ OBROBNY

Neaktivní nabídka

42000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte bohaté zkušenosti s oblastí CNC obrábění a zkušenosti s vedením podřízených? Vaše technické znalosti jsou na vysoké úrovni a nevadí Vám práce na ranní a odpolední směny? Jste silná osobnost s nadstandardními organizačními schopnostmi a chcete působit na zajímavé pozici v moderní mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici SMĚNOVÝ VEDOUCÍ OBROBNY.

Pracovní náplň

  • Organizace oddělení CNC obrábění
  • Zajištění provozuschopnosti strojních zařízení
  • Odpovědnost za vedení odborných pracovníků na směně
  • Odpovědnost za dodržování termínů

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření – ideálně strojař
  • Bohaté zkušenosti z oblastí CNC obrábění
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí