VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - HW

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu? Orientujete se v oblasti vývoje HW? Před neosobním korporátem upřednostníte menší firmu s lidským a férovým přístupem? Pokud ano, hledáme právě Vás! Stabilní zaměstnavatel na Brněnsku hledá posilu na pracovní pozici: VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - HW (45 - 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na projektech v oblasti vývoje HW
  • Vývoj firmware
  • Technická specifikace se zákazníky
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti vývoje HW
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v příjemném prostředí
  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Profesní i osobnostní rozvoj
  • Podrobné zaškolení na pozici

  • Místo výkonu práce: Brněnsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.