ANALYTIK PRODEJE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Baví Vás vytvářet analýzy a rádi sledujete nové trendy? Je pro Vás důležité vidět za sebou výsledky? Hledáte pozici, kde se budete moci rozvíjet? Chcete být součástí významného a stabilního zaměstnavatele? Pak je tato nabídka určitě právě Vám! Společnost s dlouhou tradicí v chemické výrobě právě obsazuje: ANALYTIK PRODEJE (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace ceníků
  • analýza trhu a konkurence
  • sledování a vyhodnocování nových trendů
  • aktualizace svěřeného portfolia produktů
  • školení obchodní zástupců na dané portfolio produktů
  • návrhy na změny v zaměření výzkumu
  • denní komunikace s obchodním tymem
  • podílení se na vytváření obchodní strategie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ chemického nebo ekonomického směru
  • praxi na obchodním oddělení výhodou, ale ne podmínkou
  • pokročilou znalost práce s MS Excel (kontingenční tabulky, datové zdroje)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního a odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj