SENIOR OBALOVÝ SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Pracujete v oblasti logistiky a máte zkušenosti se zpracováním obalů? Umíte anglicky a chcete se dále rozvíjet? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování dat ohledně obalů
  • Zákaznická podpora (kontaktní osoba při objednávaní obalů)
  • Řešení logistických reklamací (obalové konto)
  • Plánování/zajištění dodávek obalů
  • Práce na zákaznických portálech
  • Kontrola faktur

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • MS Office (excel,word) na pokročilé úrovno
  • Praxi v oblasti logistiky a zákaznické administrativy min. 2 roky
  • Minimálně středoškolské vzdělání

Co nabízíme?

  • Příspěvek na životní pojištění
  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů
  • 13. a 14. plat
  • Příspěvek na kulturní a sportovní vyžití
  • Lokalita: Teplice