MIG SVÁŘEČ (20.-24.000 Kč)

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Vlastníte platný svářečský průkaz MIG? Máte aspoň základní zkušenosti se svařováním nerezu? Chcete pracovat ve společnosti s budoucností? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná strojní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: MIG SVÁŘEČ (20.-24.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování tenkých materiálů metou MIG
  • Vizuální kontrola svárů a měření
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti se svařováním nerezu
  • Zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace a karierního růstu
  • Různé vzdělávací kurzy
  • Sick days
  • Dovolená navíc

  • Místo výkonu práce: Třebíč

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.