PRACOVNÍK VÝVOJE NOVÝCH MATERIÁLŮ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte chemické vzdělání se zaměřením na materiály a láká Vás oblast vývoje nových materiálů? Ovládáte angličtinu nebo němčinu? Hledáte novou pracovní výzvu ve velké úspěšné společnosti s mezinárodním dosahem? V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici: PRACOVNÍK VÝVOJE NOVÝCH MATERIÁLŮ (OD 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • technický vývoj materiálů pro oblast automotive
  • koordinace technických činností během vývoje výrobku
  • reporting nadřízenému
  • komunikace a spolupráce s výrobní divizí
  • občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru se zaměřením na materiály
  • zájem o oblast vývoje nových materiálů
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • nadšení, proaktivitu a chuť na sobě pracovat
  • zkušenosti z oblasti výzkumu a vývoje VÝHODOU

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v týmu silné společnosti
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (okres Třebíč)