QUALITY TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte vzdělání technického zaměření a hovoříte bez problémů anglicky? Chtěli byste pracovat pro společnost, která si váží svých zaměstnanců? Máte praxi v kvalitě a hledáte nové uplatnění na Chomutovsku? Pak tedy hledáme právě Vás... Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: QUALITY TEAM LEADER. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu inženýrů kvality
  • Odpovědnost za reklamační řízení
  • Plánování a nastavování procesů kvality
  • Spolupráce na zavádění nových produktů do výroby
  • Vedení projektů neustálého zlepšování

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z oblasti kvality alespoň 4 roky
  • Vzdělání elektro nebo technického zaměření
  • Orientaci v normách kvality a nástrojích neustálého zlepšování
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky)

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na kulturu, vzdělávání a sport
  • Pohodovou rodinnou atmosféru
  • Posezení s kolegy u oběda v naší jídelně

  • Lokalita: Chomutovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.