OBSLUHA CNC - PROSTĚJOV

Jste-li z okolí Prostějova a zajímáte se o práci na CNC strojích, pak je tu práce pro Vás. Hledáme jak absolventy, tak zkušené obráběče. OBSLUHA CNC - PROSTĚJOV

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Základní nastavení stroje
  • Obsluha CNC stroje (frézky, soustruhy, vyvrtávačky, ohraňovací lisy, horizontky)
  • Práce s technickou dokumentací
  • Nastavování programů v systému Heidenhain

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s prací na CNC strojích výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na tří směnný provoz

Co nabízíme?

  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávání a podporu profesního růstu
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Zvýhodněný tarif na volání
  • Náborový příspěvek 24 000 Kč

  • Lokalita: Prostějov