ELEKTROÚDRŽBÁŘ – BEZ ZNALOSTI JAZYKA

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte praxi v elektroúdržbě ve výrobní firmě? Hledáte práci, kde budete mít většinu víkendů volných? Nevadí Vám dvě směny? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici: ELEKTROÚDRŽBÁŘ – BEZ ZNALOSTI JAZYKA

Pracovní náplň

  • Zajištění provozu strojového parku
  • Údržba elektrických instalací a budov
  • Spolupráce na pravidelných servisech a údržbě
  • Zapojení nových strojů do provozu
  • Objednávky náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Vyučení v elektro oboru
  • Praxi v údržbě strojů a zařízení
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • Okamžitý nástup
  • Pečlivost, loajalitu, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Převážně volné víkendy
  • Roční prémie a bonusy
  • Výkonnostní prémie
  • Čisté pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Okres Hradec Králové