PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO/MECHANIKA

Máte alespoň nějaké zkušenosti s projektovým řízením a se zlepšováním procesů? Vystudoval/a jste VŠ v oboru elektro či mechanika/mechatronika? Chcete pracovat na zajímavých projektech a občas si vyjet do zahraničí? Využíváte denně anglický jazyk a rád/a byste v tom pokračoval/a? Chopte se této jedinečné pracovní příležitosti, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamnějších firem v Brně jako PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRO/MECHANIKA!

Pracovní náplň

  • Vedení projektů a dalších úkolů s nimi spojených
  • Zvyšování efektivity projektů
  • Řešení technických věcí, komunikace s dalšími odděleními
  • Provádění analýzy, přijímání nápravných opatření
  • Sběr a analýza dat za účelem zlepšování procesů
  • Reporting

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektro či mechanika/mechatronika
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Ochotu cestovat (ve výši cca 10%)
  • Samostatnost, efektivnost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Velice moderní pracovní prostředí a přístup firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportovních aktivitách
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno