KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - ELEKTRO/MECHANIKA

Máte vzdělání v oboru elektro či mechanika/mechatronika? Máte nějaké zkušenosti v oblasti projektového řízení? Chcete pracovat na zajímavých projektech a občas si vyjet do zahraničí? Chcete při práci využívat anglický jazyk, který máte na komunikativní úrovni? Pokud nyní uvažujete o pracovní změně nebo si hledáte aktivně práci, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamnějších firem v Brně jako KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - ELEKTRO/MECHANIKA!

Pracovní náplň

  • Vedení projektů a úkolů s nimi spojených
  • Zvyšování efektivity projektů
  • Zajištění komunikace ohledně technických věcí s dalšími odděleními
  • Provádění analýz, přijímání nápravných opatření
  • Sbírání a analýza dat za účelem zlepšování procesů
  • Reportování výsledků

Co požadujeme?

  • min. Bakalářské vzdělání v oboru elektro či mechanika/mechatronika
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s projekty
  • Ochotu cestovat (max 10%)
  • Samostatnou osobu, která se chce učit novým věcem a pracovat na sobě

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na pojištění
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno