DISPONENT LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Sprechen Sie Deutsch? Ano, již z této otázky vyplývá, že na této pozici budete využívat ke komunikaci německý jazyk. A co dále ještě budete potřebovat? Pevné nervy, dobrý vztah k novým technologiím a trochu té praxe na obdobné pozici, nejlépe u zahraniční firmy. Jestliže Vás tato nabídka zaujala, neváhejte ani chvíli a pošlete nám Váš životopis! Výrobní společnost z okresu Ústí nad Orlicí hledá kolegu na pozici: DISPONENT LOGISTIKY.

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací
  • Tvorba reportů ohledně vývoje cen, obratů a odběrů
  • Kontrolování dodržování termínů
  • Spolupráce s dodavateli a interními zaměstnanci
  • Sledování trhu z hlediska jeho vývoje a cen
  • Objednávky materiálů

Co požadujeme?

  • Člověka, který bez problémů komunikuje v německém jazyce
  • Ekonomické nebo technické vzdělání
  • Orientaci v programech MS Office a SAP
  • Komunikativního obchodníka tělem i duší
  • Týmového hráče, který bude zodpovědný za své jednání

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolení
  • Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • Penzijní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí