PROGRAMÁTOR PLC – JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vystudovanou střední/vysokou školu se zaměřením na automatizaci, nebo informační technologie? Chcete získat praxi z pozice programátora? A domluvíte se anglicky? Pak zašlete Váš aktuální životopis! Společnost se sídlem v Praze rozšiřuje tým do divize Energo a hledá dalšího člena na pozici: Programátor PLC – junior (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování řídících systémů technologických zařízení
  • Obsluha zařízení zaměřených na malé vodní elektrárny a čistírny odpadních vod
  • Testování a uvedení zařízení/řídícího modulu do provozu
  • Zpracování technické dokumentace
  • Občasné cestování po ČR i do zahraničí (Latinská Amerika, Indonésie)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru automatizace/informační technologie
  • Zkušenosti s programováním PLC v rámci školní praxe – výhodou
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost technologií ze školy
  • Ochota cestovat – řidičský průkaz sk. B – výhodou
  • Analytické myšlení a samostatnost
  • Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Stabilního zaměstnavatele s možností seberealizace
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost cestování do zahraničí
  • Příspěvky na stavování
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Praha - Zbraslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.