HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte alespoň SŠ vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z pozice Hlavní účetní? Umíte vést a motivovat podřízené pracovníky a jste organizačně schopní? Domluvíte se anglicky a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Česká obchodně-výrobní skupina hledá posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (OD 35 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní účetnictví obchodně-výrobní skupiny
  • vedení a rozvoj týmu podřízených pracovníků
  • odborná podpora v oblasti účetnictví
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • komunikace se všemi subjekty skupiny a auditory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – obor: ekonomika/účetnictví
  • alespoň 2 roky zkušeností z pozice Hlavní účetní
  • prokazatelné manažerské zkušenosti
  • aktivní znalost anglického jazyka (úroveň B1 a výš)
  • znalost práce s modulovým IS (např. Navision)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • dotované stravování, firemní akce
  • bonusy k výročí ve společnosti
  • prostor pro další profesní rozvoj, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (Pelhřimovsko)