CLOUDOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pracujte pro společnost, která má celosvětový přesah v rámci svých projektů. Budete se starat o cloudová prostředí mezinárodní společnosti. I při práci můžete mít "hlavu v oblacích".

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za bezproblémové fungování cloudového prostředí (IaaS, PaaS)
  • Správa serverů, datových uložišť, SAN, Backup
  • Aktivní monitoring cloudového prostředí
  • Návrh změn dle požadavků uživatelů a obchodního oddělení
  • Řešení incidentů souvisejících s infrastrukturou cloudového prostředí

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v rámci správy cloudového prostředí
  • Zkušenosti se správou datového centra
  • Praktické zkušenosti s platformami IaaS (MS Azure, Amazon)
  • Schopnost komunikovat plynule anglicky
  • Orientaci v orchestračních a automatizačních technologiích (výhodou)

Co nabízíme?

  • Spolupráci se zahraničními týmy
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Moderní pracoviště v centru Brna
  • Přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené, Sick days
  • Teambuildingová setkání

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.