KONSTRUKTÉR - OLOMOUC

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Je tu příležitost pro konstruktéry z Olomouce a okolí! Setkal/a jste se s konstrukcí robotických pracovišť, jednoúčelových strojů nebo montážních automatů? Máte hlavu plnou nápadů a oceníte možnost tvořit i z domu? Pak jste ideálním kandidátem. KONSTRUKTÉR - OLOMOUC

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na zajímavých projektech v oblasti automatizace
  • Konstrukce mechanické části v 3D návrhovém studiu
  • Spolupráce s výrobou při zadávání podkladů
  • Technická specifikace se zákazníkem
  • Cestování k zákazníkovi při montáži zařízení

Co požadujeme?

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání strojírenské
  • Znalost konstrukčních programů (SolidWorks, SolidEdge výhodou)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bonusy na základě odpracované práce
  • Podporu vzdělávání
  • Příspěvky na stravování

  • Lokalita: Olomouc