SPECIALISTA INVESTIČÍCH PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Disponujete ekonomickým a technickým myšlením? Chcete uplatnit svůj potenciál v oblasti průmyslového inženýrství? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Stabilní a stále se rozvíjející se výrobní společnost obsazuje pozici: SPECIALISTA INVESTIČÍCH PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • projektového řízení zaměřené na posouzení, schválení a realizaci investičních zakázek
  • podíl na zlepšování a zvyšování efektivity využití strojů a zařízení
  • spolupráce s kolegy na standardizaci procesů
  • provádění návrhů správného toku materiálu a výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce
  • zkušenosti v oblasti průmyslového inženýrství
  • znalosti výrobních zařízení
  • schopnost čtení v technické dokumentaci
  • ochotu cestovat - pravidelné cesty do zahraničí

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a moderní výrobní firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • home-office
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce:

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.