KOORDINÁTOR PROJEKTŮ A INVESTIC

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Jste technický typ disponující znalostmi strojních zařízení a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete své znalosti využít v oblasti projektového řízení i investic? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive obsazuje pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ A INVESTIC

Pracovní náplň

  • posouzení, koordinace a realizace investičních projektů zaměřených na nové technologie, výrobní stroje a zařízení, výstavbu nových hal
  • příprava a zpracování technický požadavků
  • komunikace napříč společností
  • zajištění technické podpory
  • vyhodnocování efektivity výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (průmyslové inženýrství výhodou)
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • povědomí o metodách štíhlé výroby
  • schopnost ekonomického myšlení
  • orientaci ve stavební dokumentaci
  • ochotu cestovat - Evropa, Asie

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a moderní výrobní firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home-office
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.