NÁKUPČÍ PRO NOVÉ PROJEKTY S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s nákupními plány pro projekty? Umíte spočítat materiálové náklady pro nové projekty? Baví Vás kontrolovat, reportovat, prezentovat a nakupovat? Mluvíte i bez problémů anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Firma se stabilním zázemím, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: Nákupčí pro nové projekty s AJ

Pracovní náplň

  • Účast na projektových meetincích
  • Tvorba nákupního plánu
  • Pravidelný reporting a prezentace aktuálního stavu projektu
  • Vystavení objednávek a správa systému
  • Spolupráce se strategickým nákupem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Aktivní znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti uvítáme
  • Znalost SAPu a Excelu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy
  • 25 dní dovolené
  • Práci v klimatizovaném prostředí
  • Kafeterii
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice