SENIOR NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

36000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte práci, kde povedete menší kolektiv? Baví Vás nákup ve výrobní firmě? Mluvíte plynule anglicky? Napište mi! Mezinárodní, stabilní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu posilu na pozici: SENIOR NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • Zajištění dostatku materiálu pro výrobu
  • Vyhodnocování dodavatelů
  • Vyjednávání o cenách a podmínkách
  • Řízení materiálového toku
  • Koordinace malého týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v nákupu technických komodit
  • Dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • Znalost programu SAP
  • Samostatnost, loajalitu, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Dobrou dostupnost z okolí
  • Klimatizované prostředí

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice