CHEMIK - KOVOVÝROBA

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte chemicky zaměřené vzdělání a nebojíte se práce? Vyhovuje Vám výrobní prostředí a hledáte novou práci? Jste fyzicky zdatní a manuální zručnost je Vám vlastní? Rádi se učíte a chcete si dále rozšířit obzory? Pak na nic nečekejte a ozvěte se nám! Výrobní společnost s tradicí hledá do svých řad posilu na pozici: CHEMIK - KOVOVÝROBA (OD 20 000 Kč)

Pracovní náplň

  • manipulace s chemikáliemi
  • údržba a čištění výrobních zařízení
  • působení v rámci galvanovny
  • obsluha různých typů strojů a zařízení
  • zodpovědnost za oblast odpadních vod

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání se zaměřením na chemii
  • zkušenosti s prací ve výrobě VELKOU VÝHODOU
  • fyzickou zdatnost, pracovitost, manuální zručnost
  • ochotu učit se nové věci, proaktivitu
  • časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy a roční odměny
  • práci na jednu směnu, kvalitní odborné zaškolení
  • příspěvek na stravování a životní pojištění
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina (Pelhřimovsko)