OBCHODNÍ REFERENT PRO KARLOVARSKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Jste obchodníkem? Máte rádi techniku a dokážete být průbojný v oblasti prodeje? Cestujete rádi? Co takhle vyzkoušet si vyměnit na 2 dny v týdnu Karlovy Vary za Prahu včetně placeného ubytování a zbylé 3 dny působit v Karlovarském kraji v rámci obchodních schůzek? Jestli je to právě pro Tebe, zašli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pečování o stávající zákazníky a aktivně vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • 3 dny v týdnu obchodní schůzky ve svěřeném regionu Plzeňského kraje
  • 2 dny v týdnu domlouvání schůzek, spolupráce s kolegy v sídle firmy v Praze (ubytování je hrazené)
  • Pravidelné školení v ČR i zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nejlépe technického či ekonomického zaměření
  • Pokročilou angličtinu, bez které se neobejdete
  • Zkušenost s prodejem
  • Orientaci v technickém odvětví je výhodou, nikoli podmínkou (vše důkladně zaučíme)
  • Řidičský průkaz

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromým účelům
  • Kvalitní úvodní zaškolení, z větší části v zahraničí
  • Notebook a telefon
  • Šanci vypracovat se během krátkého období na nejvyšší posty prodejního týmu
  • Propracovaný mzdový systém

  • Místo výkonu práce - Karlovy Vary a Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu foreigners@acjobs.cz.