LINUX ADMINISTÁTOR (50 - 65 000 Kč)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáme do našeho menšího desetičlenného infrastrukturního týmu zvídavou osobu, která se ráda stará o Linuxové distribuce serverů. Konkrétně se u nás setkáte s RedHat verze 6-7, na kterých provozujeme WebSphere, Apache, MongoDB, Nagios/Cacti, Tomcat a z cca jedné čtvrtiny také Oracle databázové servery. Celkem disponujeme cca 80 virtuálními stroji. Zní Vám to zajímavě? Pokud ano, přiložte své CV a zamáčkněte ENTER – zbytek nechte na nás :-)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • administrace, instalace a konfigurece serverů
  • z cca 25% administrace Oracle DB
  • spolupráce s ostatními kolegy z infrastruktury
  • podíl na utváření technické dokumentace

Co požadujeme?

  • zkušenosti s administrací Linux/Unix serverů
  • výhodou zkušenosti s Oracle DB
  • zvídavost, zájem o obor
  • samostatnou a zodpovědnou osobu

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí velmi silné značky
  • možnost realizovat své vlastní best practise
  • podpora vzdělávání a osobního rozvoje
  • zajímavou paletu firemních benefitů

  • místo výkonu práce: Praha, Dejvice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.