JUNIOR BI SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Brno

Chcete být součástí úspěšné nadnárnodní společnosti? Baví Vás práce s daty a pojmy BI a SQL Vám není cizí? Domluvíte se anglicky a chcete se osobnostně i kariérně rozvíjet? Pokud ano - pak hledám právě Vás! JUNIOR BI SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • zapojení se do projektů v doméně BI (metodologie, design, implementace, zlepšování funkcionalit)
  • zpracování požadavků, jejich transformace do reportingových řešení
  • spolupráce s kolegy v rámci mezinárodních týmů (ERP a CRM týmy)

Co požadujeme?

  • základní zkušenosti v oblasti business intelligence
  • znalost SQL databází
  • komunikatní znalost AJ
  • analytické a logické myšlení
  • základní znalost SAP je výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days
  • propracovaný systém vzdělávání
  • příjemné pracovní prostředí
  • teambuildingové akce
  • možnost zahraničních cest

  • pracoviště: v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.