PLÁNOVAČ KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Výrobní společnost hledá plánovače kvality! Mluvíte AJ nebo NJ? Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti? Pak jste náš člověk! MÍSTO PRÁCE: ŽATEC

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky, včetně návštěv
  • Příprava reportů
  • Řešení reklamací u zákazníka
  • Komunikace s procesními inženýry
  • Koordinace, zavádění a měření účinnosti nápravných opatření
  • Účast na řešitelských týmech trvalého zlepšování
  • Tvorba, revize a zavádění vnitřních předpisů managementu jakosti ve společnosti
  • Koordinace nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • Orientace v oblasti provádění interních a externích auditů výhodou
  • Znalost MS Office, SAP podmínkou
  • Znalost PPAP podmínkou
  • Německý nebo Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost ISO 14001, TS 16949 podmínkou
  • Komunikativnost a aktivní přístup, flexibilitu a schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
    Praxe v oblasti automotive alespoň 2 roky

Co nabízíme?

  • Dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění)
  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v moderním pracovním prostředí
  • Důkladné individuální zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • 13. a 14- mzdu
  • Dovolenou navíc