TECHNOLOG TVÁŘENÍ PLECHŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte znalost technologií tváření plechů? Umíte pracovat v konstrukčním programu a nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak neváhejte a zašlete nám své CV! Nadnárodní společnost zaměřená na metalickou výrobu hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG TVÁŘENÍ PLECHŮ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření a aktualizace technologických postupů
  • Spolupráce na tvorbě cen a normativů
  • Zpracování zakázek a dodržování termínů
  • Plánování výroby a řešení problémů technologií a kvality
  • Odpovědnost za změnová řízení a příprava nových podkladů pro výrobu
  • Aktualizace a úprava výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského směru
  • Anglický jazyk - komunikativní slovem i písmem
  • Znalost výrobních procesů tváření plechů
  • Práce s CAD (Pro Engineer - výhodou)
  • Znalost nástrojů kvality (FMEA, Kaizen, LEAN, 5S) - výhodou
  • Zkušenost s naceňováním - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Stravování v podniku
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Možnost osobního rozvoje
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na HPP

  • Místo výkonu: okres Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.