KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste konstruktér, který hledá změnu? Není proč váhat! Hledáme konstruktéra nejlépe se znalostí programu SolidWorks nebo SolidEdge, který chce kreativní práci. Někoho, kdo uvítá, že za sebou vidí hotovou práci, kterou sám předá zákazníkovi. Těšíme se na Váš životopis. KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce jednoúčelových strojů
  • Zadávání konstrukčních podkladů do výroby
  • Spoluúčast na montáži navrženého zařízení (přímá zpětná vazba)
  • Komunikace se zákazníkem
  • Práce ve 3D návrhovém studiu (SolidWorks, SolidEdge)
  • Samostatné a kreativní řešení zařízení

Co požadujeme?

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání strojírenské, nebo zkušenosti z praxe
  • Výhodou praxe z konstrukce automatizovaných výrobních linek a pracovišť
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni, německý jazyk je výhodou
  • Kreativitu a komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v menší firmě, kde uvítají týmového hráče
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Odborné vzdělání
  • Pololetní a roční bonusy
  • Bonus z předané zakázky

  • Lokalita: Olomouc