ASISTENTKA - HUSTOPEČE

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme fajn kolegyni do týmu!!! Ovládáš anglický i německý jazyk a láká tě práce v mezinárodním prostředí? Baví tě administrativa, kontakt se zákazníky a chceš se naučit i něco nového? Pak se přidej k NÁM! Nadnárodní společnost se silným postavením na trhu příjme pohodovou kolegyni na pozici: ASISTENTKA - HUSTOPEČE (okolo 27 000 Kč)

Pracovní náplň

  • administrativní podpora managementu
  • podpora naším obchoďákům, servisnímu oddělení
  • budeš organizovat schůzky a vést zápisy z porad
  • postaráš se o plynulý chod recepce, uvítáš návštěvy, vyřídíš tel. hovory i firemní korespondenci
  • pomůžeš s organizací pracovních cest našim zaměstnancům
  • postaráš se, aby nám nechyběly kancelářské potřeby
  • pomůžeš nám s další administrativou s ochotnou a pracovním nasazením

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi v administrativě
  • dobrou znalost MS Office
  • komunikativnost, aktivitu, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a fajn kolegy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní vzdělávání
  • firemní, společenské a kulturní akce, kde se rádi pobavíme

  • místo výkonu práce: Hustopeče