WRITE FOR DEVELOPERS

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Být pravá ruka programátorů, být součást jejich porad a umět luštit v jejich kódech – to prostě chceš. Pokud se nestydíš komunikovat plynule anglicky, neunikají ti detaily, a i složitější věci umíš přetavit do jazyka šitého na míru jednotlivým programátorům, my chceme Tebe! Navíc, pokud tě přitahuje svět jedniček a nul, může být z toho láska na celý život.

Pracovní náplň

    Co dělá Technical Writer?
  • Komunikuje s týmem vývojářů a účastí se na jejich ceremoniích
  • Luští poznámky z kódů a tvoří technické dokumentace
  • Čte korektury API rozhraní
  • Udržuje dokumentace aktuální a sbírá zpětnou vazbu
  • Tvoří a překládá technické manuály pro IT kolegy

Co požadujeme?

    Jaké přednosti nejlíp svědčí Technical Writerovi?
  • Výborné schopnosti komunikovat v angličtině
  • Umět asertivně jednat a vysvětlovat komplexní věci jednoduše
  • Schopnost soustředit se na detaily
  • Obecný přehled o IT oboru (umět pochopit a popsat C# a Java kód je plus)
  • Zkušenosti s agilním vývojem nebo vzdělání v IT či angličtině jsou výhodou

Co nabízíme?

    Jak si tě ještě zhýčkáme?
  • Příležitostí vniknout do IT světa (umět například za rok psát v Javě je prostě cool)
  • Uděláš si kurz angličtiny, němčiny nebo japonštiny
  • Máme kolárnu i sprchu!
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem, i terasu
  • Ovoce, káva i čaj vždy na pracovišti
  • Vybereš si mobil podle svého gusta
  • Jsme team-building friendly
  • Home office máme v nabídce také, ale u nás ti bude dobře