FINANČNÍ ANALYTIK

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Hledáte práci v mezinárodní a stabilní společnosti? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využívat? Baví Vás účetnictví a chcete být součástí dynamického kolektivu? Zašlete nám svůj životopis a zjistíme vaše možnosti.

Pracovní náplň

  • práce v Excelu a dalších interních systémech
  • vyhotovení pravidelných reportů
  • tvorba analýz Ad hoc
  • dodržování ostatních úkolů od nadřízeného

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost MS Office - Excel
  • VŠ/SŠ ekonomického zaměření
  • znalost anglického jazyka
  • praxi na finančním oddělení - výhodou
  • přesnost a pracovitost

Co nabízíme?

  • pravidelné bonusy
  • home office
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování + stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové