MATERIAL PLANNER with ENGLISH

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Máte již předchozí praxi jako materiálový disponent a dokážete se domluvit v anglickém jazyce? Baví Vás komunikace s výrobou a jste ostřílení v time managementu? Administrativa Vám není cizí? Pak je tato pozice určena právě Vám! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: MATERIAL PLANNER with ENGLISH (25-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění plánování a objednávání dílů do výroby
  • komunikace s dodavateli v českém a anglickém jazyce
  • spolupráce s oddělením výroby a nákupu
  • optimalizace nákupních procesů a skladových zásob
  • odpovědnost za dodržování termínů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici materiálového disponenta
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • organizační schopnosti, time management
  • znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • dny na zotavenou / sick days
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • termín nástupu: Ihned / dohodou
  • místo výkonu práce: Beroun