INTERNÍ AUDITOR – JUNIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Jsi absolventem vysoké školy ekonomického směru? Chceš se prosadit v oblasti interního auditu a nastartovat skvělou kariéru? Ze školy umíš anglicky a německy a nechceš oba jazyky zapomenout, ale naopak se v nich dále zlepšovat? Pak hledáme právě Tebe! Neváhej a přihlas se! Významná společnost s výrobními závody po celém světě hledá kolegu na pozici: INTERNÍ AUDITOR – JUNIOR (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava, plánování a provádění auditů (zejména v účetnictví)
  • datové analýzy, vytváření reportů
  • komunikace v angličtině a němčině
  • téměř čtvrtinu času strávíš i na mezinárodních služebkách
  • bez administrativy se neobejdeš

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost MS Office
  • flexibilitu, smysl pro detail, elán a chuť se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • užiješ si týden dovolené navíc
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • máš nárok na kvartální / roční odměny
  • další firemní bonusy Tě neminou
  • závodní stravování, kde oběd stojí dvacku
  • určitě využiješ příspěvky na volnočasové aktivity
  • mnoho dalších benefitů čeká jen na Tebe
  • možnost nástupu: IHNED či po dohodě
  • pozice je volná pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: Liberec / částečně Evropa