ASISTENTKA S AJ+NJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste zodpovědná, organizačně schopná osoba se smyslem pro pořádek? Máte reprezentativní vystupování a chcete aktivně využívat cizí jazyky? Pak hledáme právě vás!! Úspěšná nadnárodní společnost na Břeclavsku, příjme do týmu fajn kolegu/kolegyni na pozici: ASISTENTKA S AJ+NJ (okolo 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní podpora managementu, obchodního a servisního oddělení
  • organizace schůzek, vedení zápisů z porad
  • zajištění chodu recepce, vítání návštěv
  • evidence pošty, vyřizování tel. hovorů, emailů
  • organizace a evidence pracovních cest zaměstnanců
  • objednávání kancelářských potřeb
  • další administrativa spojená s pozicí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost AJ i NJ
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • dobrou znalost MS Office
  • komunikativnost, aktivitu, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v zázemí nadnárodní společnosti
  • příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní vzdělávání
  • firemní, společenské a kulturní akce
  • příjemné pracovní prostředí
  • fajn kolektiv

  • místo výkonu práce: Břeclavsko