MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Máte víceleté zkušenosti se samostatným zpracováním mezd a agendou zaměstnávání cizinců? Máte týmového ducha, jste komunikativní a hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná projektová a dodavatelská společnost hledá posilu na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ (30-40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava veškerých pracovněprávních dokumentů
  • samostatné zpracování mezd za daný měsíc
  • vedení mzdového účetnictví v souladu s platnou legislativou
  • komunikace s příslušnými úřady
  • zpracování daňových přiznání a evidenčních listů důchodového zabezpečení
  • podpora personálního oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • víceleté zkušenosti z pozice Mzdová účetní
  • zkušenost s agendou zaměstnávání cizinců PODMÍNKOU
  • znalost legislativy související se mzdovou a personální politikou
  • pokročilou znalost práce na PC (především MS Excel)
  • komunikativnost, chuť dále se vzdělávat a pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • práci na HPP, 5 týdnů dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu v odborném vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha