MISTR VÝROBY – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte zkušenost na pozici Mistra ve výrobě a setkal/a jste se s principy štíhlé výroby? Jste komunikativní a samostatný? Hledáte práci v silné a stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Chopte se této jedinečné pracovní výzvy a pošlete mi svůj životopis! Úspěšná automotive společnost přijme do svého týmu nového pracovníka, na pozici: MISTR VÝROBY – AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • rozdělování práce a kontrola jejího provedení
  • optimalizace výrobního procesu za účelem zvýšení produktivity a kvality
  • kontrola dodržování předpisů BOZP, PO
  • vedení, hodnocení, motivace a kvalifikace podřízených pracovníků
  • pravidelný reporting a provádění auditů

Co požadujeme?

  • praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti (ideálně strojírenství, automotive, letecký průmysl apod.)
  • zkušenosti s vedením týmu, hodnocením a výběrem zaměstnanců
  • znalost principů štíhlé výroby
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provoze

Co nabízíme?

  • práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • dlouhodobé zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného vzdělávání
  • jazykové vzdělávání
  • 13. mzda

  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.