SERVISNÍ MECHANIK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste technicky zdatný? Máte smysl pro pořádek a orientujete se v hydraulice a pneumatice strojů? Chcete pracovat ve dvousměnném provoze? Výrobní společnost působící v oblasti plastikařiny hledá posilu do svého týmu na pozici: SERVISNÍ MECHANIK VE VÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba a opravy strojů a zařízení
  • opravy hydraulických a pneumatických mechanismů
  • údržba ostatních zařízení a vybavení provozu
  • práce ve dvousměnném provoze

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU ve strojírenském oboru
  • praxi při opravách moderních výrobních zařízení
  • základní znalosti v oblasti pneumatiky a hydrauliky strojů
  • způsobilost k provádění údržbářských prací
  • smysl pro pořádek a systematickou práci

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • nástupní plat odpovídající praxi a dovednostech uchazeče
  • navýšení platu po zkušební době v závislosti na pracovních výsledcích
  • roční odměnu v závislosti na splnění plánovaného zisku - 13. a 14. plat
  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)

    Místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.