TECHNIK REKLAMACÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte zkušenosti s reklamacemi ve výrobním závodě? Umíte navrhnout správná řešení a poskytnout technickou podporu? Mluvíte plynně anglicky a chcete jazyk využívat na denní bázi? Jste spolehlivá osobnost, která chce komunikovat s lidmi? Pak jste to vy, koho hledáme! Prosperující výrobní společnost na Šumpersku hledá novou posilu do svého týmu. TECHNIK REKLAMACÍ - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní řízení reklamací v celé společnosti
  • rozhodování o technické oprávněnosti u reklamací ze strany zákazníka
  • příprava podkladů k reklamacím, vedení záznamů
  • návrh nápravných opatření ve spolupráci s dalšími odděleními ve společnosti
  • komunikace s dodavateli, odběrateli a zákazníky na denní bázi
  • spolupráce při zákaznických auditech u dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou (každodenní komunikace se zahraničím)
  • zkušenosti v obchodní komunikaci výhodou
  • znalost SAP-QM výhodou
  • technické myšlení a proaktivní přístup k zákazníkům

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí s přátelskou atmosférou
  • k základnímu platu čtvrtletní bonus 15-20%
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick days
  • dotované závodní stravování
  • benefitní poukaz 1000,- Kč za rok na sport či kulturu nebo zdraví
  • jazykové kurzy: 1 ½ hodiny týdně přímo na firmě
  • zaměstnanecké tarify
  • Sportovní aktivity a společenské akce s příspěvkem nebo hrazené zaměstnavatelem

    Místo výkonu práce: Šumpersko