SENIOR NÁKUPČÍ – STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPA

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste nákupčí z prostředí výrobních společností a oceníte možnost využití německého jazyka? Jste schopen/a vyjednávat a převzít zodpovědnost za svěřený region? Pak jste náš člověk! Pokud jsme ve Vás vzbudily zájem, zašlete životopis a my se s Vámi rádi na osobní schůzce pobavíme blíže. SENIOR NÁKUPČÍ – STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace a zajištění správného směřování nákupních aktivit všech výrobních závodů v daném regionu
  • Vyhledávání a získávání nových dodavatelů, tvorba nabídek
  • Zajištění auditů u dodavatelů
  • Průzkum trhu v oblasti veřejných zakázek a skupin produktů
  • Optimalizace nákladovosti
  • Vedení a koordinace tendrů
  • Spolupráce na vývojových projektech

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání, technický obor je výhodou
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi v oblasti nákupu alespoň 2 roky
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu a samostatnou práci v zázemí prosperující společnosti
  • Podporu v rámci adaptačního procesu
  • Zajímavou práci, která není stereotypní
  • Cestování v rámci zaměstnání
  • Možnost být součástí mezinárodního týmu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu
  • Poukazy na volnočasové aktivity
  • Měsíční a pololetní odměny

  • Lokalita: Olomoucko