INTERNÍ AUDITOR – SENIOR

Neaktivní nabídka

100000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti v interním auditu a domluvíte se anglicky a německy? Chcete se zúčastnit zahraničních služebních cest a realizovat se v rámci celé Evropy? Jste jak týmový hráč, tak Vám samostatnost není cizí? Pak hledáme právě Vás! Významná společnost s výrobními závody po celém světě hledá kolegu na pozici: INTERNÍ AUDITOR – SENIOR (100-120.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění interního auditu ve výrobních závodech společnosti
  • pravidelná účast na služebních cestách
  • příprava a plánování auditů (zejména v účetnictví)
  • datové analýzy, vytváření reportů
  • zkoumání a vyhodnocování informací, následná kontrola
  • komunikace v cizích jazycích

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici (výrobní společnosti preferovány)
  • anglický jazyk na skvělé úrovni
  • německý jazyk na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost MS Office (zejména Excel a Word)
  • flexibilitu, pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • kvartální / roční odměny
  • firemní bonusy
  • závodní stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • mnoho dalších benefitů
  • možnost nástupu: ihned/dohodou
  • místo výkonu práce: Liberecko